plecaki/tornistry
Plecak Girabrilla Multicolor
- Nr katalogowy:
19038
- Płeć: Dziewczynki
- Pozostałe parametry:
Wymiary opakowania: 21 x 28 x 12 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,90 zł / szt
110,58 zł brutto
GIRABRILLA PUFF PLECAK
- Ozdobne szelki
- Z przodu kieszonka na zamek
- Ładne wykończenie
- W otwartm kartoniku
| Waga | 82 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 270 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19038 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 28 x 12 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |