Plecak Basic do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40K09936
- Pasuje do:
Zaprojektowany dla notebooków o maksymalnych wymiarach: 355 x 115 x 540 mm (dł. x gł. x wys.)
- Wymiary:
Długość 432 x głębokość 95 x wysokość 292 mm
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Plecak ThinkPad 15.6 cali
Podstawowy plecak ThinkPad zapewnia ochronę i trwałość. Plecak ThinkPad Basic o przekątnej 15,6 cala zapewnia ochronę i wartość dla laptopów o szerokości do 15,6 cala. Posiada wyściełaną, dedykowaną komorę na laptopa oraz mnóstwo miejsca do przechowywania innych niezbędnych rzeczy do pracy. Wygodna przednia kieszeń z łatwością pomieści mały notatnik, słuchawki douszne lub inne niezbędne przedmioty. Ten lekki plecak z logo ThinkPad, wykonany z wytrzymałego materiału, jest kompatybilny ze wszystkimi laptopami ThinkPad i ultrabookami o szerokości do 15,6 cala.
Smartfind - Service & Accessories
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 330 x 475 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Zaprojektowany dla notebooków o maksymalnych wymiarach: 355 x 115 x 540 mm (dł. x gł. x wys.) |
| Wymiary | Długość 432 x głębokość 95 x wysokość 292 mm |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |