zmywarki
Zmywarka SN65YX00CE
- Poziom hałasu: 44
- Klasa głośności: B
- Trzeci kosz: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
4 179.10 zł / szt
5 140.29 zł gross
Zmywarka z klasą energetyczną A, dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom oszczędzającym energię, bez ograniczających kompromisów, zapewnia doskonałe rezultaty.
- Turbosuszenie Zeolith Szybsze suszenie naczyń przy mniejszym zużyciu energii.
- Potwierdzony poziom higieny w programie Eco 50°C oraz podwyższony poziom higieny w programie Intensywnym 70°C oraz Machine Care.
- varioSpeed Plus Zmywaj i susz swoje naczynia nawet do trzech razy szybciej.
- System koszy flex zapewniają dużą elastyczność, wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
- Niebieskie światło infoLight emitowane na podłogę podczas całego procesu zmywania.
| Weight | 45000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 665 x 655 x 870 cm |
Technical Specifications
| Brand | Siemens |
|---|---|
| Poziom hałasu | 44 |
| Klasa głośności | B |
| Trzeci kosz | Tak |
| Liczba programów | 6 |
| Programy zmywania | Auto 45-65°C |
| Funkcje zmywarki | VarioSpeed Plus |
| Waga | 42.1 |
| Pozostałe parametry | System koszy
|
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | A |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 9,5 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |