zmywarki
Zmywarka SMV4HVX07E 3 kosz
- Poziom hałasu: 46
- Trzeci kosz: Tak
- Klasa głośności: C
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 439.10 zł / szt
1 770.09 zł gross
Zmywarka SMV4HVX07E 3 kosz
- ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
- Potwierdzony poziom higieny w programie Eco 50 stopni C oraz podwyższony poziom higieny w programie Intensywnym/Garnki 70 stopni C oraz Machine Care.
- Rackmatic: regulowana wysokość kosza zmywarki usprawnia mycie wysokich naczyń.
- Ciche zmywanie naczyń.
- Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień.
| Weight | 35800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 670 x 660 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 46 |
| Trzeci kosz | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Liczba programów | 6 |
| Funkcje zmywarki | AquaSensor |
| Programy zmywania | Auto 45-65°C |
| Waga | 33.6 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | D |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |