zmywarki
Zmywarka MDWEF1034DSS-WC 45 cm
- Poziom hałasu: 44
- Klasa głośności: B
- Trzeci kosz: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 466.00 zł / szt
1 803.18 zł gross
Zmywarka MDWEF1034DSS-WC 45 cm
Nowoczesny design i duża pojemność przy małym gabarycie. Zmywarka Midea oferuje eleganckie srebrne wykończenie i pojemność 10 kompletów nakryć, idealna dla każdego.
Zaawansowane funkcje higieniczne. Technologia IonDishFresh sterylizuje naczynia za pomocą milionów naturalnych jonów powietrza. Filtr antybakteryjny zapewnia czyste i bezpieczne wnętrze zmywarki.
Inteligentne i praktyczne funkcje. Opcja połowy załadunku oszczędza energię przy mniejszych załadunkach, a funkcja opóźnionego startu dopasowuje się do Twojego harmonogramu dnia.
Szybko i elastycznie. Ciesz się wygodą szybkiego cyklu mycia, który zapewnia szybkie rezultaty, oraz regulowanym górnym koszem, trzeci kosz na sztućce to dodatkowa przewaga.
| Weight | 42500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 640 x 500 x 870 cm |
Technical Specifications
| Brand | Midea |
|---|---|
| Poziom hałasu | 44 |
| Klasa głośności | B |
| Trzeci kosz | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Funkcje zmywarki | Ion DishFresh |
| Programy zmywania | Cichy 42 dB |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 45 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | C |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 8,5 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |