Zmywarka BDIS36120Q
- Poziom hałasu: 47
- Trzeci kosz: Tak
- Klasa głośności: C
- Full specification
Zmywarka BDIS36120Q
WaterSafe+
Technologia zapobiegająca wyciekom
Aby zniszczyć podłogę lub urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet niewielka ilość wody. Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne.
Technologia AquaIntense
Siła dodatkowego ramienia myjącego
Dodatkowe ramię myjące wspomagane dużym ciśnieniem wody to niezawodna broń w walce z najcięższymi zabrudzeniami. Z technologią AquaIntense w zmywarkach Beko możesz cieszyć się idealni czystymi i lśniącymi naczyniami
Wskaźnik LedSpot
Wskaźnik stanu trwającego programu
Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot. LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia informując, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę.
Program Quick&Shine
Pełny cykl zmywania w zaledwie w 58 minut
Unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Poziom hałasu | 47 |
| Trzeci kosz | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Liczba programów | 6 |
| Funkcje zmywarki | Wskaźnik przebiegu programu |
| Programy zmywania | Quick&Shine 58' 60°C |
| Waga | 29.6 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 44.8 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | E |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 11 kompletów |
| Zużycie wody | 8,7 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Link |
| Weight | 31700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 660 x 490 x 850 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |