zawody
Zestaw strażaka
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
128610
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
39.00 zł / szt
47.97 zł gross
Zestaw strażaka
Ten kompletny zestaw strażaka pozwala dziecku wcielić się w rolę prawdziwego bohatera!
Zabawa w strażaka pobudza wyobraźnię i kreatywność, pozwalając dziecku tworzyć własne scenariusze akcji ratunkowych. Dziecko może gasić pożary, ratować pluszowych mieszkańców domu czy prowadzić akcje ewakuacyjne.
| Weight | 210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 380 x 530 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 128610 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Strażak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 14 x 58 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |