Zestaw słuchawkowy Viro EY1A002
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
ENDORFY Viro to słuchawki, które pokochasz za dźwięk pełen szczegółów i minimalistyczny wygląd. Wyglądają spoko w daily vlogach i na spacerach po mieście. Do tego Twoje ulubione kawałki brzmią w nich dokładnie tak, jak zamierzał ich twórca - podziękuj za to naszym przetwornikom. Ich średnica to 53 mm. Razem z ENDORFY Viro dostajesz odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest dobry do rozmów i nieźle wygłusza hałasy w tle, więc spokojnie udźwignie Twoje wideokonferencje. W zestawie masz też dodatkową parę mięciutkich nausznic z wytrzymałego, przepuszczającego powietrze materiału.
Soczysty dźwięk
Kroki zakradającego się przeciwnika, basy w ulubionym kawałku... Kiedy masz na uszach słuchawki, żaden dźwięk nie może Ci umknąć - nawet ten najlżejszy. To zasługa przetworników o średnicy 53 mm, które osadziliśmy w głębokich kopułach z nausznicami z pianki memory foam. Ich zamknięta konstrukcja ogranicza wydostawanie się dźwięku na zewnątrz i pilnuje, żeby nie dotarły do Ciebie żadne szumy z otoczenia. Jesteś tylko Ty i Twoja muzyka.
1, 2, 3 próba (odpinanego) mikrofonu
Słuchawki z mikrofonem są świetne. Właśnie dlatego razem z Viro dostajesz odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest niewielki, ale dobrze radzi sobie w rozmowach i na wideokonferencjach. Kiedy jednak chcesz posłuchać muzyki albo podcastów w drodze do pracy, to stercząca w górze antenka może trochę przeszkadzać. Dlatego możesz szybko odpiąć mikrofon i przejść w tryb słuchania.
Czarny to nowy czarny
Poza świetnymi parametrami, Viro jest po prostu ładny - czarny minimalistyczny design pasuje każdemu i wygodnie się nosi. Poza tym miękka wyściółka nauszników otula ucho jak ciepły koc w zimowy wieczór i daje dodatkowe punkty do długości noszenia. W zestawie dajemy Ci też ich przewiewną materiałową wersję na lato. Przesłuchasz kawał swojej playlisty i nawet nie poczujesz, że od paru godzin nosisz słuchawki. Kiedyś nawet zdarzyło się nam w nich zasnąć.
ENDORFY Viro:
- Wysokiej jakości 53 mm przetworniki dostrojone tak, aby uchwycić każdy detal
- Czysty, pełen niuansów dźwięk
- Wytrzymała aluminiowa obudowa
- Wbudowane sterowanie dźwiękiem
- Odpinany mikrofon zapewniający czysty i naturalny głos
- Nausznice zrobione z miękkiej pianki memory foam
Technical Specifications
| Brand | Endorfy |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 98 |
| Waga | 600 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 2.7 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Weight | 605 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 205 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |