Zestaw Slime DIY Kameleon
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem lub brokatem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami - Nr katalogowy:
TU 3429
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
ZESTAW SUPER SLIME KAMELEON
Pachnący zestaw do samodzielnego tworzenia Slima.Idealna propozycja na prezent dla każdego kreatywnego twórcy. Zestaw zawiera: 100 ml bezbarwnego kleju PVA, 100 ml aktywatora, 1,5 g brokatu kameleon, szpatułkę, pojemniczek. Wiek 3+
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU 3429 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 15 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Weight | 285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 70 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |