Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-950BL18
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Neomounts Select WL40S-950BL18 to wytrzymały, pełnoekranowy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 110 cali i maksymalnym obciążeniu 125 kg. Wszechstronna technologia pochylania (20°) i obracania (90°) umożliwia tworzenie optymalny kąt widzenia Dostępna regulacja poziomu dla idealnej instalacji
Model WL40S-950BL18 ma głębokość od 8,2 do 70 cm i jest odpowiedni do ekranów zgodnych z otworami VESA od 300x200 do 800x600 mm. Do bardzo dużych wzorów VESA (800x600 do 1200x900), dostępny jest opcjonalny zestaw adapterów VESA AWLS-950BL1.
Uchwyt jest wyposażony w sprytny system Easy-release, który umożliwia przymocowanie telewizora w mgnieniu oka. Aby zapewnić łatwą instalację, uchwyt ścienny jest dostarczany w stanie wstępnie zmontowanym, a do uchwytu ściennego dołączona jest oddzielna poziomnica oraz szablon mocowania. Uchwyt jest wyposażony w wysokiej jakości stalowe prowadnice kabli, które zabezpieczają luźne kable z tyłu ekranu.
| Weight | 21000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 950 x 450 cm |
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 110 |
| Obciążenie (maks.) | 125 |
| Regulacja w pionie | 15 |
| Regulacja w poziomie | 45 |
| Wysięg (min.) | 8.2 |
| Wysięg (maks.) | 70 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Obrót | 3 |
| Wymiary | 63 x 88 x 8,3 cm |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |