uchwyty
Uchwyt ścienny 40-75 cali WL35S-910BL16
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Status: Out of stock
635.13 zł / szt
781.21 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Regulacja w pionie | 12 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Obrót | 3 |
| Wymiary | 42,5 x 68,4 x 6,9 cm |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 6000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 910 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |