uchwyty
Uchwyt ścienny 24-55 cali WL30-550BL12
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 24
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
65.11 zł / szt
80.09 zł gross
Uchwyt ścienny do telewizora Neomounts
Neomounts WL30-550BL12 stały uchwyt ścienny do ekranów 24-55" - czarny
Neomounts WL30-550BL12 to stały uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 55 cali i maksymalnym obciążeniu 45 kg.
Model WL30-550BL12 jest wyjątkowo płaski, ma głębokość 2,3 cm i jest odpowiedni do ekranów zgodnych z otworami VESA od 50x50 do 200x200mm.
Uchwyt jest wyposażony w sprytny magnetyczny system pull & release, który pozwala przymocować telewizor w mgnieniu oka i zabezpieczyć go w bezpieczny i solidny sposób. Następnie paski do wyciągania i zwalniania można łatwo schować za ekranem, zatrzaskując magnes na uchwycie. Zintegrowana poziomica zapewnia łatwy montaż uchwytu.
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 24 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 45 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 28.7 x 31.5 x 2.3 cm |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 350 x 250 x 30 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |