Truxx Betoniarka 29 CM
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04413
- Full specification
Kolorowa betoniarka o długości 29 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, bęben można obracać oraz przechylić aby wysypać np. piasek. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04413 |
| Rodzaj | Betoniarki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,5x16x22 cm |
| Wysokość | 37.5 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Długość | 29 |
| Szerokość | 22 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 220 x 375 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |