pojazdy
Truckies Traktor 17 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
01624
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
19.20 zł / szt
23.62 zł gross
Truckies Traktor 17 cm
Traktor wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo solidnej konstrukcji.
Pojazd w pełni funkcjonalny mechanicznie.
Produkt w kartonie.
| Weight | 252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 265 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01624 |
| Rodzaj | Traktory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 10 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |