transmitery FM
Transmiter FM Bluetooth5.1 + QC3.0 + PD 24W
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Zakres częstotliwości FM: 87,5 - 108,0 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
47.28 zł / szt
58.15 zł gross
Transmiter FM Bluetooth5.1 + QC3.0 + PD 24W
Wysokiej jakości wielofunkcyjny zestaw głośnomówiący z funkcją transmitera FM oraz ładowarką USB. Produkt zwiększa funkcjonalność nawet najprostszego radia w samochodzie tym samym poprawiając komfort podróżowania. Za pomocą tego urządzenia możesz odtwarzać muzykę także za pośrednictwem swojego telefonu lub dowolnego innego urządzenia posiadającego funkcję Bluetooth.
Najważniejsze cechy:
- Bezprzewodowa transmisja rozmowy telefonicznej i odtwarzania dźwięku do samochodowego systemu stereo FM przez Bluetooth
- Tryb głośnomówiący przełączający się automatycznie ze statusu odtwarzania muzyki podczas odbierania połączeń
- Zaawansowana technologia wzmocnienia basów aktywowana za pomocą odpowiedniego przycisku
- Zewnętrzny, specjalistyczny mikrofon wysokiej jakości znacznie poprawiający przechwytywanie dźwięków
- Nowoczesny design z podświetleniem LED
- Funkcja ładowarki z 2 portami ładowania (QC 3.0 + PD 3.0)
- Pokrętło wielofunkcyjne
- Możliwość aktywacji asystenta (wykorzystanie funkcji smartfona)
- Najnowsza technologia Bluetooth 5.1
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 x 90 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Wymiary | 36 x 36 x 83 mm |
| Waga | 46 |
| Pozostałe parametry |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pilot | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 12V |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |