tostery
Toster DesignLine TAT3P424 czerwony
- Moc: 970
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
144.35 zł / szt
177.55 zł gross
Toster DesignLine TAT3P424 czerwony
- Zintegrowany ruszt do opiekania
- Funkcje rozmrażania i podgrzewania: dzięki tym funkcjom odmrozisz pieczywo wyjęte z zamrażarki i sprawisz, że będzie ponownie świeże i chrupiące.
- High Lift: ułatwia wyjmowanie nawet małych kromek chleba.
- Automatyczne wyłączanie: wyłącza toster w przypadku zablokowania pieczywa w komorze opiekania.
- Dokładne opiekanie dzięki automatycznemu centrowaniu tostów.
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 970 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja STOP | Tak |
| Ręczne wysunięcie | Tak |
| Regulacja stopnia zarumienienia | Tak |
| Wymiary | 195 x 300 x 170 mm |
| Waga | 1.8 |
| Akcesoria w zestawie | Szufladka na okruchy |
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu zasilającego | 0.9 |
| Pojemność | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 2100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 365 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |