tostery
Toster Brighton
- Moc: 800
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
89.00 zł / szt
109.47 zł gross
Toster dwuszczelinowy ze stali nierdzewnej pozwoli szybko przygotować tosty. Dzięki szerokim szczelinom można umieścić w nim nawet grube kromki chleba, a funkcja centrowania tostów sprawi, że zawsze będą równomiernie zrumienione.
Urządzenie oferuje 7 stopni sterowania opiekaniem. Ponadto ma funkcje rozmrażania, odgrzewania i przerwania pracy. Po zakończeniu pracy urządzenie samo się wyłączy.
W tosterze znajduje się tacka na okruchy, która ułatwia zachowanie czystości oraz schowek na przewód. Antypoślizgowe, gumowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia.
| Weight | 2400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 360 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | HADEN |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja STOP | Tak |
| Regulacja stopnia zarumienienia | Tak |
| Ręczne wysunięcie | Nie |
| Wymiary | 200 x 300 x 185 mm |
| Waga | 1.39 |
| Długość przewodu zasilającego | 0.75 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | kość słoniowa |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |