torby, etui i plecaki
Torba valetta 90P Czarna
- Wymiary:
7,5 x 5,2 x 13 cm
- Waga: 140
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
45.00 zł / szt
55.35 zł gross
- Torba na aparat do ochrony i przechowywania małego aparatu cyfrowego
- Klapa z zapięciem na rzep
- Dodatkowa przednia kieszeń z zamkiem błyskawicznym
- Odpinany pasek na ramię
- Szlufka na pasek dla wygody noszenia
| Weight | 145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 120 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 7,5 x 5,2 x 13 cm |
| Waga | 140 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |