torby/etui/plecaki
Torba na laptop 16 Grant/navy
- Wymiary:
31x43x3cm
- Waga: 300
- Pozostałe parametry:
- Kompatybilność: Laptopy/tablety do 16"
- Wymiary bez uchwytów: 33x45x3cm
- Wymiary wewnętrzne: 31x43x3cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
36.45 zł / szt
44.83 zł gross
Uniwersalna torba na laptopa do 16", wyposażona w cztery kieszenie. Główna kieszeń, wyłożona miękkim pluszem i mniejsza np. na dokumenty zamykane są na suwak. Torba posiada dodatkowe dwie mniejsze kieszenie, w których możesz schować telefon lub np. portfel. Dzięki smukłej formie i lekkiej konstrukcji główna kieszeń może pomieścić laptop do 16", w bocznych kieszeniach bez problemu zmieścisz, kable ładowania, myszkę, power bank itp. Torba wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny teksturowanej, aby zapewnić maksymalną trwałość, dodatkowo wyposażona jest praktyczne uchwyty, które ułatwią przenoszenie laptopa. W zestawie znajduje się odpinany pasek na ramię.
Technical Specifications
| Brand | Beline |
|---|---|
| Wymiary | 31x43x3cm |
| Waga | 300 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 4 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Tkanina |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Granatowy |
| Weight | 505 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 460 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |