torby/etui/plecaki
Torba Evosight 17.3 cala Czarna
- Wymiary:
32 x 44 x 13 cm
- Waga: 1.1
- Pozostałe parametry:
- Pojemność: 20.5 L
- Mocowanie smart sleeve: Tak
- Kieszeń na Tablet: Tak
- Przekątna Ekranu Tableta: 10.5"
- System Easy Pass: Easy Pass pozwala na łatwe przepuszczanie kabli poprzez różne przedziały torby, umożliwiając
- Full specification
Status: Out of stock
365.42 zł / szt
449.47 zł gross
Evosight Torba 17.3"
Evosight łączy nowoczesny design z klasycznym stylem, oferując praktyczne plecaki i torby do każdego profesjonalnego otoczenia. Dzięki licznym przegrodom i funkcjom przyjaznym dla technologii, te torby pomagają utrzymać porządek i efektywność w podróży. Prosty, ale niezawodny towarzysz wszystkich Twoich biznesowych podróży.
| Weight | 1200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 440 x 380 cm |
Technical Specifications
| Brand | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 32 x 44 x 13 cm |
| Waga | 1.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |