torby/etui/plecaki
Torba Eco Multi BASE 15-17.3 Czarna
- Wymiary:
450 x 65 x 310 mm
- Waga: 0.66
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
43.84 zł / szt
53.92 zł gross
Dzisiejsze działania kształtują jutrzejszy świat. Dlatego w firmie DICOTA jesteśmy oddani opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy ze zrównoważonych, pochodzących z recyklingu PET. Wtórnie wykorzystujemy do 19 butelek PET, dzięki czemu otrzymasz produkt ekologiczny z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 310 x 445 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 450 x 65 x 310 mm |
| Waga | 0.66 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |