TB print tonery
Toner do HP Q5949A TH-49ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet 1160, 1320, 1320n, 1320nw, 1320tn, 3390, 3392
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
46.19 zł / szt
56.81 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet 1160, 1320, 1320n, 1320nw, 1320tn, 3390, 3392 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2500 |
| Kod oryginału | Q5949A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Weight | 1137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 190 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |