TB print tonery
Toner do HP LJ M176 TH-351ARO CY ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LJ PRO M177fw, HP Color LJ PRO M176n
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
76.87 zł / szt
94.55 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LJ PRO M177fw, HP Color LJ PRO M176n |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | CF351A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 110 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |