TB print tonery
Toner do HP 305A TH-413ARO MA ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet M451
HP Color LaserJet Pro 300 color M351a, MFP M375nw
HP LaserJet Pro 400 color M451dn, M451dw, M451nw
HP Color LaserJet Pro 400 color MFP M475dn, M475dw - Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
70.07 zł / szt
86.19 zł gross
| Weight | 862 kg |
|---|---|
| Dimensions | 350 x 140 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet M451 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2600 |
| Kod oryginału | CE413A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |