TB print tonery
Toner do CLJ 2600 TH-000ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605, 2605dn, 2605dtn
HP Color LaserJet CM1015mpf, CM1017mpf - Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
61.59 zł / szt
75.76 zł gross
| Weight | 947 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 135 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605, 2605dn, 2605dtn |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2500 |
| Kod oryginału | Q6000A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |