Toaletka z wróżką
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
2738
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
ZRÓB TO SAM ŁATWE DO WYKONANIA
Zestaw do samodzielnego wykonania TOALETKI Z LUSTERKIEM I POSTACIĄ WRÓŻKI.
Wykonaj piękną brokatową wróżkę i ozdób nią szkatułkę z lusterkiem. Pomaluj szkatułkę według wymyślonego przez siebie wzoru i pozwól swojej wyobraźni poszybować do zaczarowanego świata wróżek.
Technical Specifications
| Brand | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 2738 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Pojemniki i przechowywanie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 18 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 1 drewniana szkatułka (12 x 9 x 13) |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 185 x 215 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |