grzejniki
Termowentylator mini 400W Kalahari
- Maksymalna moc: 400
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
31.78 zł / szt
39.09 zł gross
Termowentylator mini 400W Kalahari
Nasz mini termowentylator to idealne rozwiązanie w ogrzewaniu Twojego domu. Szybko i skutecznie nagrzeje łazienkę czy pokój dziecka w chłodne dni. Jego mały rozmiar sprawdzi się również na kampingu czy działce, a nowoczesny wygląd ozdobi każde wnętrze.
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 135 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Maksymalna moc | 400 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Oscylacja | Tak |
| Termostat | Nie |
| Wymiary | 85 x 120 x 177 mm |
| Funkcje specjalne | 12-godzinne sterowanie czasowe |
| Timer | Tak |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |