Termowentylator FHD501
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 3
- Full specification
Kiedy nadchodzą jesienno-zimowe chłody system grzewczy, z którego korzystamy na co dzień, może okazać się niewystarczające. Szczególnie to odczuwamy, gdy poranki są bardzo rześkie, a wieczory zaczynają się robić mroźne.
Idealnym rozwiązaniem tych problemów jest nowy termowentylator FHD501 marki Blaupunkt. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu (15,9 x 25,4 x 14,5 cm) dogrzejemy pomieszczenie o powierzchni nawet 22 m2.
Sprawdzi się on również przed sezonem grzewczym, kiedy główne źródło ogrzewania jeszcze nie pracuje, a nam wstawanie z łózka w chłodniejsze poranki nie przychodzi już z taką łatwością jak latem. Grzejnik FHD501 został wyposażony w funkcję oscylacji (kierunek nawiewu), która pozwala na skuteczniejsze rozprowadzenie ciepłego powietrza w pomieszczeniu. Trzy poziomy intensywności ogrzewania ciepłym, gorącym i bardzo gorącym powietrzem, umożliwiają elastyczne dopasowanie działania urządzenia do potrzeb użytkownika.
Elektroniczny termostat zadba o utrzymanie w pomieszczeniu oczekiwanej temperatury. Włączając i wyłączając ogrzewanie będzie dążył do ustalenia zadanej temperatury i utrzymania jej na stałym poziomie. Natomiast skorzystanie z funkcji ECO pozwoli zredukować zużycie energii elektrycznej przy dalszym zachowaniu najwyższego komfortu.
Model FHD501, dzięki wbudowanemu timerowi, można włączyć lub wyłączyć z opóźnieniem czasowym. Zaprogramowanie opóźnionego startu lub wyłączenia się urządzenia jest bardzo intuicyjne. Podczas dłuższej nieobecności zimą, np. w domku letniskowym, warto skorzystać z funkcji, która utrzymując w pomieszczeniu temperaturę powyżej 7oC zapobiegnie zamarzaniu samego pomieszczenia, jak również wody w rurach.
Intuicyjny, łatwy w obsłudze panel sterowania termowentylatora, pozwala na szybkie skonfigurowanie ustawień zgodnych z oczekiwaniami użytkownika. Z grzejnikiem FHD501 zapomnimy o przenikliwym chłodzie porannego wstawania, a w zimne wieczory z pewnością nie zmarzną nam już stopy.
| Weight | 1960 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 165 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Termostat | Tak |
| Minimalna moc | 1800 |
| Oscylacja | Tak |
| Wymiary | 15.9 x 25.4 x 14.5 cm |
| Waga | 1.6 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Tak |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |