Termometr wielofunkcyjny Dr Lucas
- Zakres pomiaru:
- Zakres pomiaru temperatury ciała: od 32°C do 43°C (dokładność: 0.3°C)
- Zakres pomiaru temperatury powierzchni: od 0°C do 100°C (dokładność: 1°C) - Pamięć pomiarów: 34
- Metoda pomiaru: Bezdotykowy
- Full specification
Termometr umożliwia pomiary temperatury zarówno ciała jak i powierzchni różnych materiałów czy tez otoczenia. Posiada funkcję alarmu z podświetleniem w różnych kolorach, gdy mierzona temperatura będzie poza normą. Urządzenie potrzebuje zaledwie 0,5 sekundy, aby wykonać pomiar i pokazać wynik na wyświetlaczu LCD. Przydatny w pomiarze temperatury ciała dzieci, które szybko niecierpliwią się przy dokonywaniu dłuższych pomiarów. Dzięki temu termometrowi nawet nie zauważą, że pomiar był wykonany.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Zakres pomiaru | - Zakres pomiaru temperatury ciała: od 32°C do 43°C (dokładność: 0.3°C) |
| Pamięć pomiarów | 34 |
| Metoda pomiaru | Bezdotykowy |
| Jednostki miar | °C |
| Pozostałe parametry | - 2 tryby pomiaru temperatury: ciało oraz powierzchnia różnych materiałów |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy, Biały |
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 100 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Free | Free |
| DPD Pickup (AB) | Free | Free |