termometry
Termometr FT90
- Dokładność pomiaru: 0.2
- Zakres pomiaru:
- Zakres pomiaru obiektu:-22 °C do 80 °C
- Zakres pomiaru temperatury na czole: 34 °C do 42,2 °C
- Pamięć pomiarów: 60
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
59.34 zł / szt
64.09 zł gross
Higieniczny pomiar za pomocą technologii podczerwieni
Pomiar bez kontaktu ze skórą termometr lekarski FT 90 firmy Beurer mierzy bezdotykowo temperaturę ciała, a także temperaturę otoczenia oraz powierzchni i wyświetla wartości na podświetlanym na niebiesko wyświetlaczu XL za pomocą emotikonów.
- Wskaźnik gorączki: od 38,0°C
- Higieniczny i bezpieczny pomiar: pomiar bez kontaktu ze skórą
- Pomiar temperatury na czole
- Określanie temperatury powierzchni, przedmiotów i cieczy
- Tryb cichy: Idealny do pomiaru temperatury podczas snu
- Pomiar w kilka sekund
- Wybór sygnału dźwiękowego po zakończeniu pomiaru
- 60 miejsc w pamięci dla wartości temperatury ciała z datą i godziną
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Podświetlany na niebiesko wyświetlacz
- Technologia pomiaru w podczerwieni
- Wyrób medyczny
- Emotikonki: Uśmiechnięta buźka w kolorze zielonym: brak gorączki temperatura niekrytyczna Neutralna buźka w kolorze zielonym: brak gorączki temperatura lekko podwyższona Smutna buźka w kolorze czerwonym: Gorączka podwyższona temperatura, powyżej 38°C
| Weight | 340 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 210 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 0.2 |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 60 |
| Metoda pomiaru | Bezdotykowy |
| Jednostki miar | °C |
| Produkt na baterie | Tak |
| Wymiary | Rozmiar wyświetlacza: 2,3 x 3,3 cm |
| Waga | 0.189 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |