termometry
Termometr bezdotykowy FT65
- Dokładność pomiaru: 0.2
- Zakres pomiaru:
- Zakres pomiaru obiektu: 0,0 °C bis 100,0 °C
- Zakres pomiaru temperatury na czole: 34,0 °C bis 43,0 °C
- Zakres pomiaru temperatury w uchu:34,0 °C bis 43,0 °C
- Pamięć pomiarów: 10
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
98.01 zł / szt
105.85 zł gross
Termometr bezdotykowy FT65
Termometr wielofunkcyjny pomiar temperatury na powierzchni ciała, w uchu i na czole
Wszechstronny pod każdym względem! Oprócz pomiarów w uchu i na czole, termometr może również określać temperaturę powierzchni. Alarm informujący o podwyższonej temperaturze oraz wskaźnik daty i godziny to idealne uzupełnienie łatwego i wygodnego pomiaru.
- Pomiar w kilka sekund
- Pomiar temperatury w uchu
- Pomiar temperatury na czole
- Określanie temperatury powierzchni, przedmiotów i cieczy
- Sygnał dźwiękowy po zakończeniu pomiaru
- 10 miejsc w pamięci dla wartości temperatury ciała z datą i godziną
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Wyrób medyczny
- Technologia pomiaru w podczerwieni
- Wskaźnik gorączki z 2-kolorową diodą LED: do 37,9°C = zielony, od 38,0°C = czerwony
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 x 110 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 0.2 |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 10 |
| Metoda pomiaru | Bezdotykowy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Jednostki miar | °F |
| Wymiary | Rozmiar wyświetlacza 3,8 x 1,4 cm |
| Waga | 0.09 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |