Terminal mobilny L2H Smart
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -20 °C ~ 55 °C
- Temperatura przechowywania:-40 °C ~ 70°C
- Kody kreskowe: 2D
- Full specification
Inteligentny terminal mobilny SUNMI L2H. Wydajny PDA, wyższy, mocniejszy i bezpieczniejszy.
Ośmiordzeniowy procesor i system operacyjny SUNMI.
Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi wewnątrz i przyjętemu procesowi produkcyjnemu 11 nm, L2H został znacznie poprawiony pod względem wydajności. Nowy SUNMI OS zapewnia również lepszy wygląd, płynność i bezpieczeństwo.
Wbudowany dwuzakresowy GPS i barometr.
Zminimalizowane odchylenie pozycji. Dzięki systemowi pozycjonowania poziomego i pionowego możesz dokładniej zlokalizować personel na określonym piętrze.
Odczyt kodów kreskowych i OCR*.
Oprócz odczytywania kodów kreskowych 1D/2D (nawet jeśli są porysowane, złożone lub poplamione), L2H może również rozpoznawać drukowany tekst za pomocą skanera obsługującego OCR.
*SUNMI zapewnia interfejsy OCR SDK do szybkiej i wydajnej realizacji OCR.
Bardziej wytrzymały i trwały.
Dzięki specyfikacji IP67 i odporności na upadek z wysokości 1,5 m, L2H może wytrzymać trudne warunki pracy bez kompromisów w zakresie wydajności.
Blokada linii papilarnych.
Nowo dodana blokada linii papilarnych w celu ochrony danych.
*SUNMI zapewnia interfejsy OCR SDK do szybkiej i wydajnej realizacji OCR.
Technical Specifications
| Brand | Sunmi |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kody kreskowe | 2D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 |
| Moc głośników | 1W |
| Wymiary | 154.4 x 74.6 x 17.1mm |
| Waga | 245 |
| Pozostałe parametry | Gniazdo karty:
Ochrona:
Sensory: |
| Zasilanie | Zasilacz:
Bateria:
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Procesor | Kyro-260 Octa-core (Quad Core, 2.0GHz+Quad Core, 1.8GHz) |
| Czytnik kart pamięci | TF |
| Kamera internetowa | Tak |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 5.5'' |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Weight | 450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 80 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |