Terminal D2s Lite, Android 11, 3/32GB, WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ~ 40
- Temperatura przechowywania: -20 ~ 60
- Złącza: 4 x USB
- Zainstalowana pamięć ROM: 32
- Full specification
Sunmi D2s Lite.
Łatwy w czyszczeniu płaski ekran.
Wyczyść duży, płaski, pojemnościowy ekran dotykowy HD za pomocą tylko jednej przetarcia.
Hej! Na pewno mnie słyszysz.
Głośnik o mocy 3W nadaje dźwięk z dużą głośnością, dzięki czemu nie pominiesz odbioru płatności nawet w hałaśliwym otoczeniu.
Czysty stół wolny od plątaniny kabli.
Kable można przechowywać w ukrytej komorze, co zapewnia schludny stół roboczy.
Hej! Spójrz tutaj.
Do konfiguracji z dwoma wyświetlaczami można wybrać kamerę 3D do rozpoznawania twarzy (FR), co umożliwi Ci dokonanie płatności FR. Kamera 3D do rozpoznawania twarzy jest opcjonalna.
Stworzony dla biznesu.
Oparty na systemie Android system SUNMI OS zawiera ponad 200 optymalizacji i ulepszeń, dzięki którym Twoje urządzenia działają mądrzej i silniej.
Technical Specifications
| Brand | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | 4 x USB |
| Zainstalowana pamięć ROM | 32 |
| Moc głośników | 1x3W |
| Wymiary | 199.7 x 381.6 x 345.51 mm |
| Waga | 3.25 |
| Taktowanie procesora | 1.2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 3 |
| Procesor | Cortex-A53, octa-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 440 x 470 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |