telewizory
Telewizor QLED 65 cali 65P81K
- Model:
65P81K
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
2 476.90 zł / szt
3 046.59 zł gross
QLED
Wyjątkowe kolory dzięki technologii QLED.
144Hz
Natywna matryca 144Hz dla najpłynniejszego obrazu.
Dźwięk ONKYO z Dolby Atmos
Przestrzenny efekt kinowy w Twoim domu.
AiPQ Pro Processor
Skupienie się na kompleksowej optymalizacji jakości obrazu.
HVA Panel
Wyższy kontrast, więcej szczegółów.
Game Master
Optymalny wybór dla graczy.
Dolby Vision
Jaśniejsze barwy, głębsze czernie i szeroka gama kolorów.
Szczupły i jednolity
Poczuj piękno jednolitego designu.
Technical Specifications
| Brand | TCL |
|---|---|
| Model | 65P81K |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 35 |
| Wysokość z podstawą | 893 |
| Głębokość z podstawą | 320 |
| Waga z podstawą | 16.1 |
| Funkcje | EPG |
| Obraz | HDR10+ |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 144 |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 350 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 180 |
| Pamięć wewnętrzna | 20.7 |
| Procesor | AiPQ Pro Processor |
| Wysokość | 831 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1444 |
| Głębokość | 69 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Weight | 25000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1610 x 1000 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |