telewizory
Telewizor LED 55 cali 55GL4260E
- Model:
55GL4260E
- Smart TV: Tak
- Obraz: HLG
- Full specification
Status: Out of stock
9 982.83 zł / szt
12 278.88 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Model | 55GL4260E |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 760 |
| Głębokość z podstawą | 265 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 74 |
| Waga | 11 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 718 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1231 |
| Głębokość | 91 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Weight | 15500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 1395 x 840 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |