telewizory
Telewizor LED 43 cale 43V6B
- Model:
43V6B
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
1 083.50 zł / szt
1 332.71 zł gross
43V6B
4K HDR
Doskonały kontrast, żywe i naturalne kolory oraz najdrobniejsze szczegóły.
HDR HLG
Zwiększony kontrast i kolory.
HDMI 2.1
ALLM
Standardowa oraz najnowsza łączność dla szybkiej rozrywki.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
Chromecast built-in
Z jednego ekranu na drugi.
Bezel-less
Bezramkowa technologia dla większej powierzchni obrazu, który kochasz.
| Weight | 8000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 635 x 110 x 1060 cm |
Technical Specifications
| Brand | TCL |
|---|---|
| Model | 43V6B |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 603 |
| Głębokość z podstawą | 185 |
| Waga z podstawą | 6.5 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 45 |
| Waga | 6.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Quad Core |
| Wysokość | 558 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 957 |
| Głębokość | 8 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |