telewizory
Telewizor LED 43 cale 43FFA500
- Model:
43FFA500
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
966.70 zł / szt
1 189.04 zł gross
| Weight | 10300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1050 x 160 x 650 cm |
Technical Specifications
| Brand | Finlux |
|---|---|
| Model | 43FFA500 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 604 |
| Głębokość z podstawą | 235 |
| Obraz | HDR |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Android TV |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 42 |
| Waga | 7.56 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 561 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 965 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |