telewizory
Telewizor LED 32 cale 32FHA500
- Model:
32FHA500
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
596.70 zł / szt
733.94 zł gross
| Weight | 5500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 790 x 135 x 520 cm |
Technical Specifications
| Brand | Finlux |
|---|---|
| Model | 32FHA500 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Wysokość z podstawą | 474 |
| Głębokość z podstawą | 184 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | Micro Dimming |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 4.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 431 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 728 |
| Głębokość | 76 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |