Telewizor 32 cale HD H.265 HEVC
- Model:
KM0232-T5
- PVR/DVR: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Full specification
KM0232-T5
Cyfrowa jakość sygnału
Telewizor Kruger&Matz jest przystosowany do odbioru DVB-T2 z obsługą kodeka H.265 HEVC. Dzięki temu będziesz mógł odbierać swoje ulubione programy naziemnej telewizji cyfrowej także po zmianach standardu nadawania.
Zwiększ możliwości
Cyfrowa telewizja to za mało? Porty, w jakie został wyposażony telewizor Kruger&Matz, znacznie rozbudowują możliwości tego urządzenia. Posiada ono między innymi dwa popularne i wydajne złącza HDMI, które zagwarantują wysoką jakość przesyłanego obrazu.
Zobacz więcej
Dodatkowo telewizor Kruger&Matz został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie ulubionych filmów z nośników pamięci USB zapewniając tym samym pełny komfort i uniwersalność.
Nowoczesny i stylowy
32-calowy telewizor Kruger&Matz to elegancja w najbardziej stylowym wydaniu. Smukła linia urządzenia nie przytłacza, ale idealnie uzupełni przestrzeń każdego mieszkania. Nowoczesny, a zarazem minimalistyczny design z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom elektroniki w przyjaznym dla oka wydaniu.
Technical Specifications
| Brand | Kruger & Matz |
|---|---|
| Model | KM0232-T5 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 474 |
| Głębokość z podstawą | 196 |
| Waga z podstawą | 4.3 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Jasność | 220 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 50 |
| Waga | 4.2 |
| Wysokość | 423 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 716 |
| Głębokość | 80 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Weight | 4900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 780 x 500 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |