zawody
Taczka Bosch
- Nr katalogowy:
2715
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
62.83 zł / szt
77.28 zł gross
Taczka Bosch
Taczka ogrodowa Bosch to idealna zabawka dla małych ogrodników. Dzięki solidnej konstrukcji i praktycznemu uchwytowi dzieci mogą z łatwością pchać i kierować taczką. Zarówno podczas zabawy w ogrodzie, jak i na wycieczce, taczka rozwija sprawność motoryczną i uczy posługiwania się narzędziami i sprzętem w zabawny sposób. Dzięki tej taczce dzieci mogą odkrywać własny ogród i wykonywać zadania takie jak zbieranie liści czy kwiatów.
Taczka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i posiada praktyczny uchwyt ułatwiający pchanie i kierowanie. Idealna dla małych ogrodników w wieku od 18 miesięcy.
| Weight | 1418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 330 x 490 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2715 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Ogrodnik |
| Wymiary | 80 x 34 x 31,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |