T82 EXTREME QUAD PACK
- Zasięg: 10
- Częstotliwość: 446 MHz (PMR)
- Liczba odbiorników w zestawie: 4
- Full specification
Radiotelefon TALKABOUT T82 Extreme RSM to wytrzymały towarzysz podróży, nieoceniony podczas najbardziej wymagających wypraw. T82 Extreme jest odporny na działanie czynników pogodowych (IPx4), dzięki czemu doskonale sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Nowy, dyskretny wyświetlacz ułatwia prowadzenie rozmów i aktywuje się wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki przyciskowi szybkiego parowania konfiguracja przebiega błyskawicznie. Wbudowana latarka LED zapewnia światło w sytuacjach awaryjnych, co umożliwia czytanie mapy po zapadnięciu zmroku. Dzięki niezbędnym akcesoriom i zasięgowi do 10 km* radiotelefon TALKABOUT T82 Extreme zapewni Ci łączność na trudnych wyprawach i na najwyższych szczytach.
- Radiotelefony PMR446 nie wymagają licencji
- Odporność na działanie czynników pogodowych IPx4
- Łatwe parowanie ułatwia konfigurację połączenia grupowego
- Dyskretny ekran wyświetla informacje o statusie radiotelefonu
- Latarka LED
- 16 kanałów* i 121 kodów prywatności
- Podwójne zasilanie: standardowe baterie alkaliczne AA lub akumulatory NiMH wielokrotnego ładowania (w zestawie)
- Ładowanie przez USB
- Alarm wibracyjny
- Tryb głośnomówiący
- Zasięg do 10 km**
- Naklejki do personalizacji
- Dostępne w różnych wersjach (zestawy podwójne, poczwórne i ze zdalnym mikrofonogłośnikiem)
* W Rosji ograniczenie prawne do 8 kanałów. Patrz podręcznik użytkownika.
** W zależności od terenu i warunków.
| Weight | 1570 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 270 x 265 cm |
Technical Specifications
| Brand | Motorola |
|---|---|
| Zasięg | 10 |
| Częstotliwość | 446 MHz (PMR) |
| Liczba odbiorników w zestawie | 4 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Akcesoria w zestawie | - Radiotelefon T82 Extreme x 4 |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IPx4 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |