Switch SF1009P 9xFE (8xPoE+)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af
- Przycisk trybu Extend (porty 14 oraz porty 1-8, zasilanie PoE i transmisja danych do 250m)
- Przycisk trybu Priority (porty 12)
- Przycisk
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Przełącznik typu desktop TP-Link SF1009P
Profesjonalny przełącznik niezarządzalny z ośmioma portami PoE+
Profesjonalny przełącznik stworzony do wielu zastosowań - 8 portów PoE+ o łącznej mocy 65 W
Zgodność ze standardem 802.3af PoE zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 65 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 8 portów PoE+ to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.
Inteligentne zarządzanie zużyciem energii
Gdy całkowity pobór mocy przekracza 65 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.
Wytrzymała metalowa obudowa
Ochronę dla wrażliwych komponentów przełącznika stanowi wytrzymała obudowa, wykonana z metalu wysokiej jakości. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SF1008LP to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy bazujące na rygorystycznych standardach.
| Weight | 770 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 280 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 2 |
| Prędkość przekazywania | 1.3392 |
| Pobór mocy | 3.6 |
| Wymiary | 171 × 98 × 27 mm |
| Zasilanie | 53.5 VDC / 1.31 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 1.8 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 9 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |