przełączniki zarządzalne
Switch 8x1GbE PoE US-8-60W
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Prędkość przekazywania: 11.9
- Pobór mocy: 12
- Full specification
Status: Out of stock
374.19 zł / szt
460.25 zł gross
Switch 8x1GbE PoE US-8-60W
| Weight | 1080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 225 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| Pobór mocy | 12 |
| Wymiary | 148.0 x 99.5 x 30.7 mm |
| Waga | 432 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | 60 W |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |