suszarki do grzybów i owoców
Suszarka do żywności SO1020
- Moc: 245
- Liczba sit / tac: 9
- Stopnie suszenia: 8
- Full specification
Status: Out of stock
230.71 zł / szt
283.77 zł gross
Suszarka do żywności SO1020
Przedłuż żywotność swojego jedzenia
Suszenie to jedna z nielicznych metod przechowywania żywności bez utraty ważnych witamin i minerałów. Dlaczego więc nie przedłużyć okresu przydatności do spożycia żywności, której obecnie mamy nadwyżki? Możesz suszyć prawie wszystko, od owoców, warzyw, po makarony, kwiaty i mięso.
Praktyczna konserwacja
Konserwacja suszarki nie musi być niewygodna i czasochłonna. Sita suszarki możesz umieścić w zmywarce w spokoju możesz skupić się na przyjemniejszych czynnościach.
Równomierne suszenie
Zintegrowany wentylator ze specjalnie ukształtowanymi otworami wentylacyjnymi zapewnia doskonałe rezultaty. Twoje zbiory będą doskonale wysuszone na wszystkich piętrach suszarki.
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 335 x 370 cm |
Technical Specifications
| Brand | Concept |
|---|---|
| Moc | 245 |
| Liczba sit / tac | 9 |
| Stopnie suszenia | 8 |
| Średnica sita | 32 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wymiary | 39 x 33 x 33 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |