zabawa w dom
Suszarka Braun z dodatkami
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
5867
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
42.80 zł / szt
52.64 zł gross
Suszarka Braun z dodatkami
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
| Weight | 354 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 270 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 5867 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 27.5 x 18.8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |