głośniki
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 18
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
85.13 zł / szt
104.71 zł gross
Zestaw głośników 2.1 zasilanych ze złącza USB z drewnianym subwooferem do komputera i laptopa
- Moc szczytowa 18 W (moc RMS: 9 W)
- Niewielkie wymiary
- Subwoofer posiada regulację głośności i niskich tonów na panelu bocznym
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Zestawy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 235x220x150 mm |
| Akcesoria w zestawie | - 2 głośniki satelitarne z dołączonymi przewodami |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 220 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |