Subwoofer Alpha RS 12 czarny
- Max. moc głośników (sumaryczna): 120
- Rodzaj: Subwoofery
- Moc subwoofera: 240
- Full specification
Alpha RS 12
AKTYWNY SUBWOOFER ZE STOŻKIEM 300 MM I MOCĄ DO 160 WATÓW
- 120 watów mocy ciągłej / 240 watów mocy szczytowej
- Głośnik niskotonowy 300 mm z membraną z powlekanego papieru
- Kontrola głośności, częstotliwości zwrotnicy i fazy
- Zoptymalizowany system magnesów Klippel
Aktywny subwoofer ze stożkiem 300 mm i mocą do 160 watów
Magnat Alpha RS 12 wyposażony jest w 300-milimetrowy (12-calowy) woofer o dużym skoku membrany w obudowie typu bass-reflex, który jest wyposażony w dwa porty Airflex. Zintegrowany wzmacniacz klasy D zapewnia 120 watów mocy ciągłej, a moc szczytowa to imponujące 240 watów. Technologia zastosowana w RS12 umożliwia reprodukcję częstotliwości do 20 Hz. Elektronika wzmacniacza umożliwia regulację głośności, częstotliwości podziału i fazy, umożliwiając tym samym optymalne dostosowanie do akustyki pomieszczenia.
Solidna obudowa MDF jest opcjonalnie dostępna w kolorze czarnym jesionowym lub w kolorze mokka. RS12 ma 360 mm szerokości i 465 mm wysokości. Standardową maskownicę z tkaniny można łatwo zdjąć, aby odsłonić imponującą obudowę basową.
Aktywny subwoofer Alpha RS12 firmy Magnat jest idealnym dodatkiem do każdego systemu kina domowego lub systemu hi-fi. Dzięki zmiennym parametrom RS12 można podłączyć do głośników dowolnego producenta i zawsze osiągnąć optymalne rezultaty audio.
Technical Specifications
| Brand | Magnat |
|---|---|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 |
| Rodzaj | Subwoofery |
| Moc subwoofera | 240 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 200 |
| Złącza | Audio out |
| Wymiary | 360 x 465 x 440 mm |
| Waga | 14.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Kolor | czarny |
| Weight | 14500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 430 x 440 x 580 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |