zabawki militarne
Strzelba myśliwska dubeltówka Gonher
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie używać w pobliżu uszu.
- Niewłaściwe użycie może spowodować uszkodzenie słuchu.
- Nie strzelać w domu!
- Należy używać kapiszonów tylko zgodnie z zaleceniem
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155117/0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
99.02 zł / szt
121.79 zł gross
GONHER 117/0 STRZELBA MYŚLIWSKA DUBELTÓWKA
Strzelba myśliwska z plastikową lufą (podwójna, pionowa).
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 550 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155117/0 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Strzelby |
| Wymiary | 84 x 13,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |