routery xDSL
Router Gigabit VPN ER7406
- Model:
ER7406
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C do 50°C
- Temperatura przechowywania: -40°C do 70°C
- Wilgotność robocza: 10% do 90%, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% do 90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
Obrona przed atakami
- Blokowanie skanowania TCP (Stealth FIN/Xmas/Null)
- Blokowanie pingów z WAN
Filtrowanie
- Filtrowanie grup stron internetowych
- Filtrowanie URL
- Bezpieczeństwo sieci
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
419.75 zł / szt
516.29 zł gross
- Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A53 oraz 512MB pamięci DDR4 o wysokiej prędkości zapewniające doskonałą wydajność
- Wyposażony w 1 gigabitowy port SFP WAN/LAN, 1 gigabitowy port RJ45 WAN, 4 gigabitowe porty RJ45 WAN/LAN oraz 1 port USB3.0 (obsługuje modem LTE USB i pamięć USB)
- Obsługuje wiele protokołów VPN, w tym SSL, Wireguard, OpenVPN, GRE VPN, IPSec, PPTP, L2TP, L2TP przez IPSec, umożliwiając użytkownikom bardziej elastyczne nawiązywanie połączeń VPN
- Bogate funkcje, w tym kontrola przepustowości i kontrola dostępu
- Profesjonalna ochrona przed piorunami 4 kV maksymalnie chroni Twoje inwestycje
| Weight | 1770 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 235 x 345 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | ER7406 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | Obrona przed atakami
Filtrowanie
|
| Standardy | 802.1Q |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 294 × 140 × 44 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100-240VAC,50/60Hz |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |