Router AirCube AC WiFi ACB-AC
- Pasmo: 2,4 GHz
- Zysk anteny: 5
- Liczba anten : 1
- Full specification
Domowy punkt dostępowy Wi-Fi airMAX ACB-AC
Dzięki zwartej konstrukcji i zintegrowanemu przekaźnikowi PoE 24 V airCube jest domowym punktem dostępowym Wi-Fi zaprojektowanym do współpracy z modułami CPE airMAX i jest dostępny w dwóch modelach.
Wsparcie UNMS
Oprogramowanie do zarządzania siecią Ubiquiti upraszcza zdalne zarządzanie siecią.
Super Antena
Innowacyjna super antena zapewnia zasięg poza zasięgiem zwykłych punktów dostępowych Wi-Fi.
Przejście 24 V PoE
AirCube może być zasilany i dostarczać zasilanie do airMAX CPE za pomocą 24V PoE.
Elegancki wygląd
Atrakcyjny design airCube oznacza, że można go ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, co poprawia wydajność Wi-Fi.
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Zysk anteny | 5 |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ac |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 87.80 x 89.50 x 89.25 mm |
| Waga | 280 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | 24VDC |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz 24V PoE/24V |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 110 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |